יזמות נדל"ן

בשנים האחרונות הרחיבה קבוצת אלקטרה את פעילות ייזום הנדל"ן למסחר ולמגורים ברחבי הארץ ובשווקים המתעוררים באירופה. הודות למומחיות מוכחת באיתור הזדמנויות נדל"ן אטרקטיביות, ניסיונה של אלקטרה השקעות בא לידי ביטוי בבחירת שותפים עסקיים מתאימים, תכנון ופיתוח, בנייה בסטנדרטים הגבוהים ביותר ואסטרטגיות שיווק יעילות, המיועדות למצות את מלוא הפוטנציאל של הנכס.

הצוותים המקצועיים של אלקטרה מביאים עמם ניסיון שאין שני לו לכל פרויקט, יחד עם ידע טכנולוגי מתקדם ביותר. יכולות אלו מבטיחות כי כל היבט בתהליך הייזום מנוהל ביעילות ומשיג תוצאות מיטביות.

תחת המותג אלקטרה מגורים, אלקטרה בונה מגדלי מגורים ושכונות שלמות באמצעות אסטרטגיית B2C ייחודית.

לזכותה של אלקטרה מגורים נזקפים בשנים האחרונות כמה ממיזמי הנדל"ן הגדולים והמצליחים, ביניהם מתחם המגורים אכזיב השוכן בסמוך לחוף הים במיקום אידאלי, פרויקטי פינוי בינוי כגון גרין פארק בנווה שרת ומידטאון תל אביב, ופרויקטי מגורי יוקרה הכוללים את אלקטרה בשדרה ברעננה, אלקטרה על הים בבת ים ואלקטרה מול הנוף ברמלה. לאחרונה זכתה החברה במכרז מחיר למשתכן ברעננה.

פעילות אלקטרה מגורים מתרחבת גם לחו"ל עם פרויקטי מגורים ומסחר בולטים במרכזים עירוניים מבוקשים ברחבי רוסיה, בולגריה, פולין, לטביה וליטא. בין הפרויקטים העיקריים ניתן למנות אזור מגורי יוקרה בוורנה בולגריה, ופרויקט מגורים ומסחר בשטח של 1200 דונם בסנט פטרסבורג. 

קבוצת אלקטרה ממשיכה לפתח בהצלחה פרויקטים מורכבים ומאתגרים בארץ ובחו"ל, ממצבת את מעמדה כמובילה בתחומה בארץ ומבססת את נוכחותה בחו"ל.