על החברה

אלקטרה פז, חברת בת של אלקטרה FM, מספקת פתרונות כיבוי אש איכותיים ומתקדמים, המבטיחים שקט נפשי ללקוחותיה הרבים בכל ענפי התעשייה.

תותח קצף - אלקטרה פז

כאחת מחברות בטיחות האש הגדולות והמובילות בארץ, אלקטרה פז מספקת מגוון רחב של מערכות בטיחות אש אמינות, יעילות ומתקדמות, לרבות מערכות כיבוי אש, גילוי עשן ואש ושחרור עשן. הפתרונות המקיפים של החברה מותאמים לצרכים הספציפיים של כל לקוח. החברה רואה עצמה מחויבת לחדשנות מתמדת, כך שהמהנדסים הרב-תחומיים שלה מתמודדים בהצלחה עם האתגרים המורכבים ביותר ומתאימים מענה מיטבי לדרישות הייחודיות של הלקוחות. הודות לכל זאת, בשילוב שירות ותחזוקה בסטנדרטים הגבוהים ביותר לכל גלאי ומתז, אלקטרה פז ממשיכה למצב את מעמדה בחזית ענף בטיחות האש ולהציב רף של מצוינות ואיכות בתחום.

פרופיל

בבטיחות אש, מקצועיות היא עניין של חיים ומוות. אלקטרה פז קובעת סטנדרטים חדשים של מצוינות ומומחיות מקצועית, ואף עולה על הסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר של יעילות, איכות ושירות. במהלך השנים, החברה ביססה לעצמה מוניטין של חדשנות הודות למערכות פורצות דרך רבות שהיא מפתחת כמענה למצבי קיצון. התפתחותה המהירה של ישראל והאתגרים הלאומיים המגוונים הניבו פיתוח מהיר של שיטות וטכנולוגיות חדשות, המיוצרות כולן בהתאם לתקני הבטיחות והתקנות הממשלתיות המעודכנים ביותר.

זה שלושה עשורים שמהנדסי אלקטרה פז ניצבים בחוד החנית של ענף בטיחות האש וכיבוי האש בישראל. החברה מספקת שירות מקצועי מקיף, החל מתכנון מערכות מיוחדות וכלה בהתקנה, בדיקות שוטפות ותחזוקה בעזרת מוקד שירות הפועל 24 שעות ביממה. מעמד החברה כאוטוריטה בתחום מעניק לצוותים תחושת אחריות מלאה, המתעלה מעבר לפעילויות מקצועיות שבשגרה. לכן כל אנשי הצוות מקדישים זמן ומאמצים רבים כדי לספק ציוד בטיחות אש, הדרכה וניסיון בכל מקום בו נדרשת נוכחותם.